CCS Kompresör tesisinde, ( Profesyonel deneyimler ) teknik yeniliklerle ilgili bilgi, CCS Kompresör, 4000 m² üzerine kurulu 2000m² kapalı ve steril bölümlerden oluşan yeni bir tesis içerisindedir. Test cihazları, profesyonel ekipleri, zengin yedek parça stok, yüzlerce revizyonlu kompresörler ile müşterilerin çözüm notası haline gelmiştir. Uzman kadrosu sayesinde başarısızlığın kök nedenlerini ortadan kaldırır. 1982 yılından günümüze sürekli yeniliklerle yönetilen CCS Kompresör ithalat ihracat pazarında kendini göstermeye başlamıştır. Sodex fuarlarına yıllarca katılımcı olarak sektörde tanınmakta ve güvenilmektedir.

 

Profesyonel Deneyimler

Deneyim ve güncellemeleri paylaşmak için kompresör üreticileri ile her zaman yakın iletişim içerisindedir.

Bu iletişim sayesinde CCS Kompresör hem orijinal garanti süresinde hem de verilen hizmet, sonrasında geri gönderilen kompresörlerin dikkatli ve profesyonel bir denetimi sağlayabilir.

CCS kompresör atölyelerinde çalışan yetkili personellerimiz, kompresörünüzün statüsünü geçerli ve kapsamlı bir şekilde analiz edecektir.

Başarısızlığın olası kök sebeplerini size bildirerek doğru karar vermeniz için gerekli tüm bilgileri verilecektir.

Profesyonel Deneyimler

 

CCS Kompresör Avantajları 

Kompresörler için Green Point Hizmeti piyasada eşsizdir Tek bir kaynaktan özelleştirilmiş çözümler Benzersiz küresel hizmetler ağı – her zaman müşterilerimize çok yakın BITZER ve üçüncü şahıslar için hem servis hem de danışmanlık Hızlı yanıt: derhal sevki ve dağıtımı Üstün mühendislik ve teknik uzmanlık Eğitim yetkinliği ve bilgi paylaşımı Her kompresörü onarabiliriz ve başkalarının bıraktığı yerden başlayabiliriz

 

Kompresör Eğitimleri

Eğitimli deneyimli ekibimizi her yıl eğtime ayırdığımız bütçe doğrultusunda yurt-içi yurt dışı eğitimlere her yıl aralıklarla göndermekteyiz. Kompresör sektöründeki yeni gelişmeler verimlilik, enerji tasarufu koruma, kontrol ekipman ve yazılımlarında takibindeyiz. Tesisimizde geliştirmekte oladuğumuz test kitleri ile kompresörü aerodinamik yapısını bozmadan ilave parçaların Ar-ge işlemini yapmaktayız.   Profesyoneller sadece size Etkin ve kaliteli hizmetler sunmakla Tüm ihtiyaç ve endişeleriniz gidereceğiz.

Değişim, revizyon ve onarım ekonomik ve kârlıdır. Tam hizmet: muayene ve koşulsuz değiştirme Aşınma parçaları ve güvenlikle ilgili ekipmanlar Kompresörler için yükseltme ve optimizasyon hizmetler verilmektedir.

 

Hizmetler

  • Önleyici bakım hizmeti
  • Yerinde devreye alma hizmeti
  • Yerinde kompresör arıza tespiti hizmeti
  • Kompresörlerin sigorta ve muayeneye hazırlık hizmeti
  • Kompresörün fiziksel eksikliklerin sunumu
  • Yağ analizi ve raporlama hizmeti
  • Vibrasyon testi
  • Akım testi
  • Emme ve basma testleri
  • Yağ basınç testi

 

Sohbete Başla
1
Mesajınız için teşekkür ederiz.
Mümkün olan en kısa sürede size cevap vereceğiz.