PROFESYONEL DENETİMLER // SOĞUTMA KOMPRESOR ONARIM

CCS Kompresör, Soğutma kompresör onarım hizmetlerinde profesyonel ve dikkatli bir denetim sağlar.Uzman kadrosu sayesinde başarısızlığın kök nedenlerini ortadan kaldırır. Kompresörünüzün bakımlarını zamanında yaptırmanızı ihtiyacı olan sarf malzemelerin ( filtre, yağ değişimi, rulman kiti vb. ) kullanılmasından kaçınmamanızı tavsiye ederiz.

Sizlere uzun ömürlü hizmet ve min. arıza ile çalışmasını sağlamak istemezmisiniz ?

Kompresör Onarım

Arızalı kompresörün de-montajı, atölyemizde teknik ekibimiz tarafından yapılır. Sökülen mekanik parçalar teknik ölçümlere tabi tutulduktan sonra. Bu parçaların fabrika aşınma limitleri dahilinde olup olmadığı kontrol edilir. Tüm bu kontroller sırasında, aşınma ve arıza tespit edilen parçaların. Resimleri ve videosu kayıt altına alınarak teknik raporda müşteriye iletilir.

Bunun sonrasında, toplama işlemine geçilir. De-monte olduğu gibi montaj esnasında da, resimleri ve videosu kayıt altına alınır. Toplama işlemi tamamlandıktan sonra, kompresöre Amper kontrolü, Megger testi ve Emme basıma basınç testi. Yağ basınç testi  titreşim testi,  Statör testi yapıldıktan sonra grafikle müşteriye değerleri iletilir.

Testler yapıldıktan sonra, boyama işlemine geçilmeden önce, ölçüm sonuçları kontrol formuna kaydedilir. tüm kayıtlar arşivimizde saklanır. kompresöre azot şarj edilerek  kaçak testine bırakılır. Bu kontrol sonucunda kaçak olmadığı tespit edilirse, kompresör boyanır. Revizyonu tamamlanan kompresör, değiştirilen parçaları  montaj sonrası hazırlanan ölçüm raporu ile birlikte, teslim edilir.

Revizyonu yapılan kompresörler, değişen Tüm parçaların BİR YIL süresince CCS KOMPRESÖR garantisi altındadır. 

 

Sohbete Başla
1
Mesajınız için teşekkür ederiz.
Mümkün olan en kısa sürede size cevap vereceğiz.