ozsayin_history

CCS KOMPRESÖR, 1982 yılından itibaren Adana, Güneydoğu Anadolu, Akdeniz Bölgesi ve 6 ülkede ısıtma, soğutma, havalandırma ve kompresör dalında birçok yeniliğe imza atarak sektörde ilkleri gerçekleştiren ÖZSAYIN SOĞUTMA SİSTEMLERİ Tic. Ltd. şti. firmasının, kompresör departmanının yapılandırma çalışmaları sonucu ortaya çıkan yeni yüzüdür.

Adı, güven ve kalite ile özdeşleşmiş ve meslekte marka haline gelmiş ÖZSAYIN SOĞUTMA’nın kompresör departmanı, uzmanlığını artık CCS KOMPRESÖR olarak siz değerli müşterilerine sunacaktır.

Meslekte başarı için, müşteri memnuniyeti, güvenilir ticaret anlayışı, yetenekli bir ekip ile satış sonrası faaliyetlerin ve iş disiplininin vazgeçilmez şartlar olduğunu bilen ve bu doğrultuda iş hayatında kendisine isim bulan ÖZSAYIN SOĞUTMA’nın bu ilkelerini kendisine esas alan CCS KOMPRESÖR, kompresör alanında Türkiye’nin sayılı firmalarından olmaya şimdiden adaydır.

CCS KOMPRESÖR, genç, dinamik ve mesleğe heyecan ile başlayıp, bu doğrultuda yıllar yılı tecrübe kazanan ama dinamizmini ve heyecanını kaybetmemiş bir ekibe sahiptir. Kaliteli bir ekibin, kaliteli bir iş anlamına geldiğini çok iyi bilen CCS KOMPRESÖR, her biri alanında uzman ve iş disiplini olan teknisyenlerle çalışmaktadır.

Sektöre kazandırdığımız bu yeni solukla, heyecanımız ve gücümüz her geçen gün daha da artmaktadır. Mevcut hizmet ve ürünlerimizde kaliteyi daima arttırmamızın yanı sıra sizlerin taleplerine cevapsız kalmamak amacıyla ürün yelpazemizi genişletmek için yeni yatırımlarla atılımda bulunmaktayız. Edindiğimiz ilkeler doğrultusunda hedefimiz, dünya ısıtma soğutma pazarında ülkemize yer edinebilmektir. İşini bilen, işini seven ve geleceğe umutla bakan CCS KOMPRESÖR ekibi, sizlere hizmetin en iyisini  vermeyi taahhüt eder. Bu anlayışla; sizleri kalitemizle tanışmaya ve birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

YÖNETİM

nesat_ozsayin_ccskompresor
Nesat
Genel Müdür
samet_ozsayin_ccskompresor
Samet
Genel Koordinatör

 

Sohbete Başla
1
Mesajınız için teşekkür ederiz.
Mümkün olan en kısa sürede size cevap vereceğiz.