CCS Kompresör, kompresör servis  onarım ağı, her ihtiyacınızı karşılamaya odaklanmıştır. Soğutma kompresör üreticileri ile yakın işbirliği içerisindedir,Atölyede yapılan onarımlarda hata oranını minimize etmektedir.CCS Kompresör, maksimum hızda teslimi, Minimum tutarlarda fiyatları ve zengin yedek parça stokları ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedeflemektedir.

kompresör servisMüşterilerimize verimli ve kaliteli hizmetler sunmakla kalmayıp aynı zamanda alternatif çözümlerde sağlamaktadır. CCS KOMPRESÖR her marka soğutmakompresörlerinin mekanik revizyonlarını yapmaktadır.

 

SOĞUTMA KOMPRESÖR SERVİS HİZMETİ

Türkiye’nn önde gelen nadir kuruluşlarındandır. İşlem yapılacak tüm kompresörler, teslim alma işleminden sevk edilme esnasına kadar, resim ve video kayıtları, test raporları, CCS kompresör sistemlerine kayıtları eksiksiz, güvenilir şekilde yapılmaktadır. İşlem gören veya değişen parçalar kompresör montajı sonrası ar-ge çalışmalarımız sonrası geliştirdiğimiz otomasyon odasında testlerle daha verilmli çalışmasına olanak sağlayacak araştırılarak müşterilerimizin bilgilerine sunmaktan mutluluk duyarız.enerji verimliliği ilkelerimiz arasında olmakla birlikte ülke ekonomisine fayda sağlayacak adımlarıda gönül rahatlığı ile atmaktayız.

Profesyonel DeneyimlerKompresör Onarımları
Profesyonel DeneyimlerKompresör Onarımları
Test İşlemleriOrjinal Yedek Parçalar
Test İşlemleriOrjinal Yedek Parçalar
Sohbete Başla
1
Mesajınız için teşekkür ederiz.
Mümkün olan en kısa sürede size cevap vereceğiz.